Вітаю Вас у моєму блозі! Я учитель української мови та літератури... Цей блог створений з метою поширення досвіду з колегами-однодумцями, корисних матеріалів - для учнів та інформації для батьків. Буду вдячна за коментарі, які Ви залишите: поділіться враженням або порадами...

Чи була вправа корисною? Яку ще вправу хотіли б Ви побачити?
ВідповістиВидалити